fbpx

Protezavimas ant nuosavų dantų

Kuo ypatingas protezavimas ant nuosavų dantų? Dantis yra gyvas organas su savo inervacija ir kraujotaka, tad labai jautriai reaguoja į bet kokią intervenciją. Mes esame biologinio restauravimo šalininkai, todėl puoselėjame minimaliai invazyvų, danties audinius tausojantį dantų preparavimą.  Pirmenybę teikiame ne klasikinėms viso kontūro restauracijoms, o dalinėms, leidžiančioms mažinti preparavimo apimtis.

Dantų protezavimas atliekamas tik naudojant bemetales restauracijas. Tai užtikrina maksimalią estetiką, apsaugo nuo juodų linijų prie dantenų ir galimos alergijos metalui.

Skaitmeninės technologijos ir bendradarbiavimas su geriausiais dantų technologais mums leidžia išsiaiškinti kliento lūkesčius ir juos išpildyti. Prieš pradėdami darbus, visada siūlome pacientams „pasimatuoti“ naują šypsena tiek burnoje, tiek nuotraukose. Foto ir video dokumentacija prieš ir po procedūros padeda sukaupti atliktų darbų archyvą ir stebėti rezultatus.

Kiekvienu individualiu atveju padedame apsispręsti, kokios protezo medžiagos jūsų atveju geriausiai tiktų – cirkonio keramika, stiklo keramika ar presuota keramika.

Galvodami apie estetiką, niekada nepamirštame funkcijos ir siūlome tik patikimus, išbandytus sprendimus. Daugiau nei 25 metus kaupta patirtis ir ilgalaikių rezultatų stebėjimas mums padeda atrinkti tai, kas geriausiai tinka būtent jums.

Paslaugų kainos