fbpx

Protezavimas ant implantų

Kuo skiriasi protezavimas ant implantų ir protezavimas ant dantų? Esminis skirtumas yra tas, kad implanto diametras ir forma skiriasi nuo natūralaus danties šaknies formos. Be to, implantas yra giliai kaule, o jo jungtis su protezu – po dantenomis.

Viena iš sunkiausių užduočių – pasiekti, kad vainikai ant implantų atrodytų natūraliai, kad prie dantenų jie tampriai priglustų taisyklingu kontūru, tarp jų nestrigtų maistas, būtų lengva prižiūrėti, patogu kramtyti, karūnėlės forma būtų komfortiška.

Mūsų klinikoje dantų protezavimas atliekamas naudojant tik originalias detales, tai užtikrina tikslų ir tamprų protezinės dalies sujungimą su implantu. Kartu tai maksimaliai apsaugo implantą nuo skilimo ar lūžio. Mes naudojame šiuo metu populiariausią prisukamą konstrukciją, kuri užtikrina ypatingai švarų (nenaudojant klijavimo cemento) ir saugų protezavimą bei gerokai palengvina galimybes koreguoti ar keisti protezą esant būtinybei. Tinkamai parinktos medžiagos užtikrina gerą biointegraciją, t. y. tamprią dantenų jungtį su vainikėliu.

Mūsų ilgametė patirtis šioje srityje leidžia parinkti jums optimaliausią protezavimo būdą ir išvengti dažniausiai pasitaikančių klaidų ir komplikacijų, o joms atsiradus – jas koreguoti.

Yra galimybė pasinaudoti ligonių kasų teikiama kompensacija arba pasirinkti gydymą išsimokėtinai.

Paslaugų kainos