fbpx

Dantų protezavimas

Galima sakyti, jog odontologija išgyvena skaitmeninių technologijų amžių! Būtent skaitmena ją pavertė tokia šiuolaikiška, modernia, taupančia laiką ir komfortiška pacientui. Mūsų tėvai turbūt net nesvajojo apie galimybę turėti kone tobulas dantų restauracijas, rinktis jų formą, matuotis būsimą šypseną, dalyvauti visame naujo danties gamybos procese. Daugeliui jų dantų protezavimas vis dar asocijuojasi su nemalonia procedūra nuimant tradicinius atspaudus ir daugybe vizitų pas odontologą, praleidžiant ne vieną valandą jo kėdėje.

Protezavimas ant implantų

Taip pat svarbu, kaip ir pasirinkti tinkamą implantą

Iškilus danties implantavimo būtinybei, pacientai itin daug dėmesio skiria implantui – domisi jo gamintoju, garantija, kaina, bet retas žino, kad implantacijos sėkmė ir implanto tarnavimo laikas priklauso ne tik nuo jo, bet ir nuo protezavimo kokybės.

Plačiau

Protezavimas ant nuosavų dantų

Išsaugokite savo dantį net ir po karūnėle

Tiek atliekant vieno danties protezavimą, tiek visos burnos reabilitaciją dėl didelio laipsnio dantų nudilimo ar jų netekus, klientas turi būti ramus, kad bus rastas optimaliausias, jo individualiai situacijai tinkamas sprendimas.

Plačiau

Užklotai

Kai plomba jau per didelė, o vainikui dar per anksti

Stiklo keramikos užklotas – populiarus ir ilgalaikis būdas sutvirtinti dantis po dantų kanalų gydymo arba esant didelėms plomboms.

Plačiau

Visos burnos reabilitacija

Kai problemų daug

Kiekvienam svarbu ne tik gražiai atrodyti, bet ir visavertiškai jaustis: drąsiai šypsotis, bendrauti, kramtyti įvairų maistą. Visos burnos reabilitacija apjungia ir suderina įvairius dantų atkūrimo būdus, išsaugant tiek estetiką, tiek funkciją.

Plačiau

Spalvos pritaikymas

Daug atspalvių turintys dantys nėra balti

Išgauti visų dantų tolygią baltą spalvą, restauruojant juos skirtingomis technikomis, – viena sudėtingiausių užduočių. Bet tai būtina estetiškos šypsenos sąlyga. Įmanoma suvienodinti spalvą nepažeidžiant sveikų dantų.

Plačiau

Estetinis protezavimas laminatėmis

Visi trokšta turėti gražią šypseną.

Laminačių pagalba galima pagerinti estetinį dantų vaizdą: pakoreguoti pakitusią spalvą, formą, užpildyti nedidelius tarpelius tarp dantų, atkurti nuskilusius ar nudilusius dantis, vizualiai ištiesinti priekinių dantų eilę. Laminatės yra itin plonos, gaminamos atsižvelgiant į paciento veido formą, proporcijas, ir atrodo kaip natūralūs dantys.

Plačiau

Dantų protezavimo kainos