fbpx

Dantų protezavimas

Galima sakyti, jog odontologija išgyvena skaitmeninių technologijų amžių! Būtent skaitmena ją pavertė tokia šiuolaikiška, modernia, taupančia laiką ir komfortiška pacientui. Mūsų tėvai turbūt net nesvajojo apie galimybę turėti kone tobulas dantų restauracijas, rinktis jų formą, matuotis būsimą šypseną, dalyvauti visame naujo danties gamybos procese. Daugeliui jų dantų protezavimas vis dar asocijuojasi su nemalonia procedūra nuimant tradicinius atspaudus ir daugybe vizitų pas odontologą, praleidžiant ne vieną valandą jo kėdėje.

Naudojant CEREC sistemą galima pagaminti keramikinius vainikėlius ant dantų ir implantų, užklotus bei laminates. Visa tai atliekama mūsų klinikoje, nesiunčiant darbų į dantų technikų laboratoriją. Skaitmeninio protezavimo pagalba pagaminamos labai tikslios restauracijos, naudojant aukštos kokybės itin tvirtą ir estetišką keramiką.

Estetinis protezavimas laminatėmis

Visi trokšta turėti gražią šypseną.

Laminačių pagalba galima pagerinti estetinį dantų vaizdą: pakoreguoti pakitusią spalvą, formą, užpildyti nedidelius tarpelius tarp dantų, atkurti nuskilusius ar nudilusius dantis, vizualiai ištiesinti priekinių dantų eilę. Laminatės yra itin plonos, gaminamos atsižvelgiant į paciento veido formą, proporcijas, ir atrodo kaip natūralūs dantys.

Plačiau

Vieno vizito skaitmeninis protezavimas

Komfortas, greitis ir tikslumas.

Vos per vieną vizitą nuskenuosime Jūsų dantį ar implantą intraoraline kamera, kartu su Jumis kompiuterio ekrane sumodeliuosime būsimo danties vaizdą, pagal kurį klinikoje esantis frezavimo aparatas išfrezuos itin tikslią Jūsų danties restauraciją. Ar kada stebėjote, kaip keramikos blokelis virsta Jūsų dantimi?

Visos burnos reabilitacija

Pilnaverčiam gyvenimui.

Kiekvienam svarbu ne tik gražiai atrodyti, bet ir pilnavertiškai jaustis: drąsiai šypsotis, bendrauti, kramtyti įvairų maistą. Todėl visada stengiamės sujungti estetiką ir funkciją – kuomet priekiniai dantys restauruojami daugiausiai dėl estetikos, krūminiams keliame griežtus tvirtumo reikalavimus – kad atrodydami natūraliai, kaip savi, tuo pat metu atlaikytų didelį krūvį kramtant net ir labai kietą maistą.

Plokštelė

Su visa pagarba senjorams…

Pacientai, netekę daugumos ar visų dantų viršutiniame, apatiniame ar abiejuose žandikauliuose, turi protezavimo išimamais protezais galimybę. Senjorams užtikrinama teisė į dantų protezavimą, kurį pilnai ar iš dalies kompensuoja Ligonių kasos.

Užklotai

Kuomet pažeista daugiau nei pusė danties vainiko...

Dantų restauravimas keraminiais užklotais – puikus būdas atstatyti šoninių dantų kramtomuosius paviršius, kuomet pažeista daugiau nei pusė danties vainiko. Ypač rekomenduojama po kanalų gydymo ar siekiant išsaugoti gyvą dantį, kai yra likusi tik plona jo sienelė. Užklotai gaminami CEREC sistemos pagalba, tad danties forma atkuriama ypač tiksliai.

Dantų protezavimo kainos