Profilaktika

Kaip bebūtų apmaudu, anksčiau ar vėliau visi susiduriame su dantų problemomis. Net jei ir nejaučiate nemalonių pojūčių, tai dar nėra garantijos, jog tikrai neturite problemų su dantimis. Daugiausiai įtakos dantų sveikatai turi tinkama burnos higiena ir savalaikis atsiradusių ligų gydymas. Reguliarios profilaktinės patikros metu, jei randami dantų pažeidimai, jie nėra įsisenėję, maža skylutė žymiai greičiau ir be skausmo sutaisoma nei pažengęs dantų ėduonis. Implantų ar savų dantų reguliari profesionali priežiūra, burnos higiena ir gydymas, jei reikalingas, ankstyvose stadijose visada yra ženkliai pigiau, nei rimtų pažeidimų gydymas, protezavimas ar perimplantavimas.

Burnos higiena

Apsilankymas dantų SPA.

Procedūros metu, naudojant optiką, pilnai pašalinamos minkštos apnašos, akmenys, koreguojamos senos plombos, nuvalomos pigmentinės dėmės, poliruojami dantys, teikiamos rekomendacijos. Dėmesį skiriame pacientų reguliarioms kontrolėms, bet pilnos procedūros atlikimo dažnis priklauso nuo asmens higienos kokybės ir akmenų kaupimosi intensyvumo.

Reguliari patikra

Savų dantų išsaugojimas.

Nuolatinė dantų priežiūra ir reguliari kontrolė yra būtina norint išsaugoti sveikus savo dantis. Reguliarių odontologinių patikrinimų metu atsiradusias dantų problemas galima nustatyti gana anksti, kai jos dar yra nedidelės. O tai leidžia taikyti kuo paprastesnį ir mažiau invazyvų dantų gydymą.

Implantų/protezų priežiūra

Bendradarbiavimo rezultatai matomi.

Atsakinga implantų ir protezų priežiūra - tai tarsi investicija į savo burnos sveikatos ateitį. Gera burnos higiena namuose, reguliarios implantų kontrolės bei apsilankymai pas burnos higienistą yra pačios svarbiausios dantų implantų ilgaamžiškumo sąlygos. Jūsų patogumui apie atėjusį kontrolinio vizito laiką informuojame skambučiu.

Paslaugų kainos