fbpx

Plombavimas, endodontija

Dantų plombavimas ir dantų šaknų kanalų gydymas – klasikinės odontologijos sritys, nuo kurių prasideda daugelio mūsų pažintis su dantų gydytoju. Jei nutiko taip, kad reikia suplombuoti dantį ar sugydyti danties šaknies kanalą, gydymas visuomet pradedamas nuo susipažinimo su situacija, aptarimo, paaiškinimo, koks tokio gydymo ilgaamžiškumas, atsižvelgiant į situaciją, siūlomos alternatyvos. Kompetencija, preciziškumas ir atvirumas kiekvienam – mūsų puoselėjančios vertybės, užtikrinančios puikų rezultatą.

Endodontija

Dantų šaknų kanalų gydymas – sėkmingos restauracijos pagrindas

Kokybiškai pagydyti dantų šaknų kanalai yra tarsi statinio pamatas – nematomas, bet labai svarbus konstrukcijos ilgaamžiškumui. Vis dėlto gerą danties prognozę lemia visi etapai – pradedant endodontija, baigiant galutinės restauracijos kokybe.

PLAČIAU

Danties šaknies viršūnės chirurgija

Suteikite dančiui antrą gyvenimą

Dėl nekokybiško kanalų gydymo ir galutinio protezavimo išsivysčius uždegimui neretai siūloma dantį šalinti ir į jo vietą sriegti implantą. Neskubėkite to daryti nepasitarę su patyrusiu endochirurgu.

Plačiau

Plombavimas

Klasikinis būdas atkurti danties estetinį vaizdą ir funkciją

Dantų ėduonis yra labiausiai paplitusi dantų liga, jis gali formuotis tiek sveikame, tiek plombuotame dantyje. Plombavimo metu itin preciziškai atkuriama anatominė danties forma, spalva ir funkcija bei užkertamas kelias ėduonies plitimui.

PLAČIAU

Paslaugų kainos