fbpx

Plombavimas, endodontija

Dantų plombavimas ir dantų šaknų kanalų gydymas – klasikinės odontologijos sritys, nuo kurių prasideda daugelio mūsų pažintis su dantų gydytoju. Jei nutiko taip, kad reikia suplombuoti dantį ar sugydyti danties šaknies kanalą, gydymas visuomet pradedamas nuo susipažinimo su situacija, aptarimo, paaiškinimo, koks tokio gydymo ilgaamžiškumas, atsižvelgiant į situaciją, siūlomos alternatyvos. Kompetencija, preciziškumas ir atvirumas kiekvienam – mūsų puoselėjančios vertybės, užtikrinančios puikų rezultatą.

Endodontija

Daugiau nei šypsena.

Atsiradęs danties jautrumas kramtant, nemaloni reakcija į karštį ir šaltį, veriantis skausmas, patino dantenos – galbūt Jums reikalingas dantų šaknų kanalų gydymas. Endodontinis gydymas atliekamas su aukščiausios kokybės medicinine įranga, mikroskopu ir profesionaliais instrumentais - tai leidžia itin tiksliai įvertinti esamą situaciją.

PLAČIAU

Plombavimas

Atkuriamas danties ir estetinis vaizdas, ir funkcija.

Medikai teigia - dantų ėduonis yra labiausiai paplitusi dantų liga ir gali formuotis ir sveikame, ir plombuotame dantyje. Todėl labai svarbi tinkama ėduonies profilaktika ir anksti diagnozuota liga, kuri garantuoja greitesnį, lengvesnį pažeistų dantų gydymą. Plombavimo metu itin preciziškai atkuriama anatominė danties forma, spalva ir funkcija.

PLAČIAU

Skubioji pagalba

Esame pasiruošę padėti!

Jei kankina ūmus danties skausmas ir manote, kad skubiai reikalinga odontologo pagalba, susisiekite su mumis. Apgailestaujame, jei nepavyks iškart tą pačią dieną skirti vizito gydymui, tačiau suteikti būtinąją pagalbą ir paskirti tolimesniems vizitams labai stengsimės nedelsiant.

Paslaugų kainos