fbpx

Dantų implantai / inovatyvios dantų implantavimo metodikos

Remdamiesi 14 metų chirurgine patirtimi ir ilgamete draugyste su implantų gamintoja Nobel Biocare, sugrąžinsime šypseną vos per vieną dieną bei suteiksime implantams viso gyvenimo garantiją. Nesvarbu, kokį metodą taikytume – momentinę dantų implantaciją, vieno danties implantacija ar visi ant keturių (all-on-4) ar visi ant trijų (Trefoil) – esame užtikrinti jo efektyvumu ir visišku saugumu pacientui.

Momentinė implantacija

Nė dienos be danties!

Neskubėkite šalinti sugedusio danties, prieš tai nepasitarę su gydytoju. Net neilgam paliktas tarpas turi įtakos aplinkiniams dantims: šie netenka atramos, slenkasi, krypsta į trūkstamo danties vietą. Implantą galima įdėti į ką tik pašalinto danties vietą bei tos pačios procedūros metu ant jo pritvirtinti naują laikiną dantį.

PLAČIAU

All-on-4 metodika

Sprendimas praradusiems visus dantis.

Tik 4 implantai viso žandikaulio dantų atkūrimui! Vieno vizito pas gydytoją metu įsriegiami keturi implantai ir ant jų tvirtinami nauji, patogūs, pilnai kramtymo funkciją atstatantys laikini dantys, kurie, implantams sugijus, pakeičiami nuolatiniais neišimamais dantimis.

PLAČIAU

Trefoil bei plokštelė ant dviejų implantų

Išmanūs dantų atkūrimo būdai, atsižvelgiant į senjorų poreikius.

Apatinį bedantį žandikaulį galima atstatyti neišimamu protezu, panaudojant tik 3 implantus (Trefoil). Vieno vizito metu įsriegiami trys implantai ir ant jų tvirtinami nenuimamami nuolatiniai dantys.
Tuo tarpu ant dviejų implantų lokatorių pagalba tvirtinamas išimamas protezas (plokštelė) yra žymiai stabilesnis nei įprastos dantų plokštelės.

PLAČIAU

Cirkonio implantai

Reikliems estetikai bei pažangiausioms technologijoms.

Kraujo cirkuliacija gleivinėje aplink cirkonį yra panaši į cirkuliaciją aplink natūralų dantį, cirkonis pasižymi žemu dantų akmenų pritraukimu – tai lemia sveikesnes dantenas, uždegiminių reakcijų nebuvimą. Implantai puikiai prigyja, yra ilgaamžiški. Šiuo metu tai pats naujausias, sveikiausias bei estetiškiausias sprendimas dantų implantologijoje.

PLAČIAU

Dantų implantacijos ir implantų kainos