fbpx

Dantų implantai / inovatyvios dantų implantavimo metodikos

Pasikliaukite ilgamete mūsų patirtimi, ir mes grąžinsime Jums jūsų šypseną saugiausiu būdu.

Jau gydymo pradžioje mes tiksliai numatome galutinį estetinį rezultatą ir, siekdami jo, parenkame optimaliausią implantavimo sprendimą.
Šiuolaikinė odontologija siūlo daug būdų atkurti prarastus dantis. Tai – klasikinis ir momentinis implantavimas, vieno danties implantacija, „All-on-4“ ir „Trefoil“ metodai, dantenų plastika, implantavimas su chirurginiu gidu, implantacija be pjūvio (belopė).
Mes kartu išsirinksime tinkamiusią gydymo metodiką ir patarsime kokį implantą pasirinkti: ar tradicinį ar su aktyviu paviršiumi. Atidarius pakuotę prieš pat implantaciją implanto paviršius suvilgdomas specialiu aktyviu skysčiu (Inicell), kuris užtikrina saugesnį ir greitesnį prigijimą.

Palikite tai profesionalams. Galime jus užtikrinti, kad nepriklausomai nuo to, kurį būdą parinksime, mūsų ilgametė patirtis ir šveicarų sukurti patikimi produktai leis pasiekti ilgalaikio rezultato.

Sprendimų gali būti ir daugiau.
Ieškantiems nepriekaištingos estetikos ir bemetalių medžiagų siūlomi cirkonio implantai.

Tiesiog pasitarkime.

Momentinė implantacija

Nelikite be danties

Neskubėkite šalinti sugedusio danties, prieš tai nepasitarę su gydytoju. Dažniausiai implantą galima įsriegti į ką tik pašalinto danties vietą ir tos pačios procedūros metu ant jo pritvirtinti naują laikiną dantį.

PLAČIAU

All-on-4 metodika

Sprendimai praradusiems daug dantų

Daugiau nei prieš 20 metų portugalo Paulo Malo pasiūlyti dantų implantai „All-on-4“ („Visi ant keturių“) tebėra populiarūs, nes leidžia atkurti visus žandikaulio dantis ir išvengti kaulo
priauginimo.

PLAČIAU

Sinuso pakėlimas

Nepraraskite vilties

Neatsargiai šalinant dantį ar dėl anatomijos ypatumų implantacijai atlikti kartais nepakanka viršutinio žandikaulio kaulo. Norint atkurti prarastą kaulą, tenka atlikti sinuso pakėlimo procedūrą.

PLAČIAU

Kaulo augmentacija

Ar visada to reikia?

Trūksta kaulo, siauras kaulas, reikia kaulo priauginimo – šiuos teiginius yra girdėjęs dažnas žmogus, pasiryžęs implantacijai. Tik ar visuomet tai yra neišvengiama? Šiuolaikinė odontologija siūlo nemažai alternatyvų kaulo augmentacijai.

PLAČIAU

Dantų implantacijos ir implantų kainos