fbpx

Pavadinimas „Meninė odontologija“ (angl. „Art Dentistry“) gimė kilus mintims sujungti meną, mediciną ir skaitmenines technologijas. Šiandien niekam abejonių nekelia tai, kad dantys žmogui svarbūs ne tik dėl kramtymo funkcijos. Šypsena emociškai veikia mūsų bendravimą, suteikia pasitikėjimo savimi, daro įtaką žmogaus socialiniam statusui ir net karjerai.

Gebėti sukurti gražią ir natūralią šypseną, nepamirštant tikrosios dantų funkcijos, yra tikras menas. Žmogaus dantų emalis – labai sunkiai imituojamas audinys, nes tenka atsižvelgti į daugybę veiksnių – danties paviršiaus tekstūrą, skaidrumą, spalvą, gebėjimą atspindėti šviesą, kietumą. Tai reikalauja itin kruopštaus darbo su restauracinėmis medžiagomis – stiklo keramika ar porcelianu, išlavinto estetikos pojūčio ir puikaus naujausių technologijų išmanymo.

Sukurti gražią šypseną sudėtinga ir dėl to, kad nėra objektyvių grožio kriterijų.

Mūsų estetinį suvokimą lemia daug faktorių – kultūrinė aplinka, mada, tradicijos, asmeninė patirtis, skonis. Net spalvas mes visi matome skirtingai. Todėl kūrybiškai bendradarbiaujame su techniku ir pacientu tol, kol kartu sukuriame jo trokštamą, unikalią šypseną ir atkuriame kramtymo komfortą.

Tiems, kurie turi savo gražių dantų viziją ar ypatingų pageidavimų ir siekia maksimalaus estetinio rezultato, „Art Dentistry“ komanda, pasitelkusi ilgametę patirtį ir šiuolaikines technologijas, jau pasiruošusi padėti.

Natūralios šypsenos
dedamosios


Kiekvienas žmogus — unikalus, todėl ir mūsų gydymo metodai kiekvienu konkrečiu atveju parenkami individualiai.

Žygintas Jonaitis gydytojas odontologas

Paslaugų kainos